VDI.ro - Anunțuri Imobiliare
VDI.ro

Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua

Mosnita Noua

970 EUR

Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua

location_on Mosnita Noua, Timis

970 EUR
ID: VDI315.1295977 | Publicat: 28.08.2026 | Actualizat: 3 ore în urmă | 1 vizualizări
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 1
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 2
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 3
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 4
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 5
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 6
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 7
Casa individuala3 dormitoareMosnita Noua - foto 8
1 / 8
Închiriere
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 220 mp bathtub 2 băi calendar_today 2014 terrain 700 mp teren

Descriere

Apostu Estate va propune spre inchiriere o casa individuala in Mosnita Noua.

Pe structura P+1casa are o suprafata utila de 200 mp si o suprafata curte 700 mp.

Compartimentare

-hol

-bucatarie utilata si mobilata

-living mobilat

-3 dormitoare

-birou

-2 bai

Vecinatati

-supermarket

-statie

Confortul termic se realizeaza prin intermediul centralei pe gaz.

Disponibila imediat!

Va asteptam cu drag la o vizionare!

ID intern: 13966.

Detalii proprietate

ID anunț VDI315.1295977
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Inchiriere
Suprafață utilă 220 mp
Suprafață teren 700 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2014
Bucătării 1
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Mosnita Noua, Timis (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități

category

Strazi

  • check_circle Asfaltate
category

Utilitati

  • check_circle Curent
  • check_circle Apa
  • check_circle Gaz
  • check_circle Internet
category

Incalzire

  • check_circle Centrala proprie
category

Podele

  • check_circle Parchet
  • check_circle Gresie
category

Pereti

  • check_circle Lavabil
  • check_circle Var/Huma
category

Ferestre

  • check_circle PVC
category

Mobilat

  • check_circle Partial
  • check_circle Complet
category

Dotari

  • check_circle Aer Conditionat
category

Strazi Teren

  • check_circle Asfaltate
category

Dotari Birouri

  • check_circle Internet
Apostu Estate
Apostu Estate Agenție imobiliară
Otilia Aura
Otilia Aura
Apostu Estate
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 970 €
550 € 2.000 €
Medie zonă:1.029 €
Anunțuri similare:4

50% dintre proprietățile similare din Mosnita Noua au prețul mai mic.

print Tipărește
chat WhatsApp

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Folosim cookie-uri pentru a-ti oferi cea mai buna experienta. Detalii

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies